Kinkiet CLOE czarny RLB94875-1 hampton
Kod produktu: 003064-001680
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kinkiet hampton CLOE RLB94875-1 czarny
Piękny kinkiet w stylu hampton z chromowanym wykończeniem. Delikatny klosz wykonany z tkaniny w połączeniu z źródłem światła LED (brak w komplecie) stworzy niesamowity klimat w naszym wnętrzu.
Lampy Zuma Line Action to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | CLOE |
| Model | RLB94875-1 CLOE KINKIET CZARNY/czarna |
| Źródło światła | 1 x E27 |
| Maksymalna moc | 1 x max 60W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, tkanina |
| Kolor główny | czarny / chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 47 cm |
| Odległość od ściany | 21 cm |
| Średnica klosza | 16 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

