Kinkiet HAMPTON HK/HAMPTON1 srebrny Elstead Lighting
Kod produktu: HK-HAMPTON1
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kinkiet w stylu hampton HK/HAMPTON1 Elstead Lighting
Piękny kinkiet w stylu hampton w srebrnym kolorze. Delikatny biały klosz wykonany z tkaniny w połączeniu z źródłem światła LED (brak w komplecie) stworzy niesamowity klimat w naszym wnętrzu.
Seria lamp HAMPTON to klasyczne formy w różnych formach od kinkietów, plafonów po lampy wiszące
Lampy marki Elstead Lighting to lata tradycji, ponadczasowe wzornictwo i niepowtarzalna jakość produktu.
Specyfikacja:
| Seria | HAMPTON |
| Model | HK/HAMPTON1 |
| Źródło światła | 1 x E14 |
| Maksymalna moc | 1 x max 60W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, tkanina |
| Kolor główny | srebrny / biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 30,5 cm |
| Odległość od ściany | 22,9 cm |
| Szerokość | 17,1 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

