Ramka podwójna IP44 SIMON BASIC Neos BMRC2B/11
Kod produktu: BMRC2B/11
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Ramka podwójna (2-krotna) biała SIMON BASIC Neos BMRC2/11
| DANE PODSTAWOWE | |
|---|---|
| SERIA | Simon Basic Neos |
| NAZWA PRODUKTU/RODZAJ | ramka 2- krotna |
| KOLOR | biały |
| STOPIEŃ OCHRONY IP | IP44 |
| LICZBA MODUłÓW | 2 |
| DANE SZCZEGÓŁOWE | |
|---|---|
| RODZAJ MATERIAŁU | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| ZABEZPIECZENIE POWIERZCHNI | naturalne |
| WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI | błyszczący |
| SPOSÓB MOCOWANIA | zatrzask |
| KIERUNEK MONTAŻU | poziomy i pionowy |
| WYSOKOŚĆ PRODUKTU | 80.6 mm |
| SZEROKOŚĆ PRODUKTU | 161 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ PRODUKTU | 10 mm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

