Regulator temperatury z czujnikiem wewnętrznym biały Simon Basic BMRT10W.02/11
Kod produktu: BMRT10W.02/11
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Regulator temperatury z czujnikiem wewnętrznym biały Simon Basic BMRT10W.02/11
| DANE PODSTAWOWE | |
|---|---|
| SERIA | Simon Basic |
| NAZWA PRODUKTU/RODZAJ | Regulator temperatury |
| KOLOR | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| TYP PRODUKTU | moduł |
| NAPIĘCIE ZNAMIONOWE | 230 V |
| RODZAJ PODŁĄCZENIA / TYP ZACISKU | zaciski śrubowe |
| STOPIEŃ OCHRONY IP | IP20 |
| DANE SZCZEGÓŁOWE | |
|---|---|
| RODZAJ MATERIAŁU | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| ZABEZPIECZENIE POWIERZCHNI | naturalne |
| WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI | błyszczący |
| SPOSÓB MONTAŻU [ETIM] | montaż podtynkowy |
| SPOSÓB MOCOWANIA | pazurki / wkręty |
| WYSOKOŚĆ PRODUKTU | 75 mm |
| SZEROKOŚĆ PRODUKTU | 75 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ PRODUKTU | 55 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ WBUDOWANIA | 28 mm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

