Ściemniacz do LED ściemnialnych, naciskowo-obrotowy, jednobiegunowy biały W układzie schodowym Simon Basic BMS9L.01/11
Kod produktu: BMS9L.01/11
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Ściemniacz do ściemnialnych LED, naciskowo-obrotowy, jednobiegunowy w układzie schodowym biały BMS9L.01/11
| DANE PODSTAWOWE | |
|---|---|
| SERIA | Simon Basic |
| NAZWA PRODUKTU/RODZAJ | Łącznik dwubiegunowy z podświetleniem |
| KOLOR | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| TYP PRODUKTU | moduł |
| PRĄD ZNAMIONOWY ŚWIETLÓWKOWY | 10 AX |
| NAPIĘCIE ZNAMIONOWE | 230 V |
| RODZAJ PODŁĄCZENIA / TYP ZACISKU | zaciski śrubowe |
| STOPIEŃ OCHRONY IP | IP20 |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
| DANE SZCZEGÓŁOWE | |
|---|---|
| RODZAJ MATERIAŁU | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| ZABEZPIECZENIE POWIERZCHNI | naturalne |
| WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI | błyszczący |
| SPOSÓB MONTAŻU [ETIM] | montaż podtynkowy |
| SPOSÓB MOCOWANIA | pazurki / wkręty |
| WYSOKOŚĆ PRODUKTU | 75 mm |
| SZEROKOŚĆ PRODUKTU | 75 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ PRODUKTU | 46 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ WBUDOWANIA | 28 mm |
| METODA EKSPLOATACJI/SPOSÓB DZIAŁANIA | pokrętło |
| ILOŚĆ KLAWISZY / DŹWIGNI | 1 |
| Do źródeł światła |
LED ściemnialny (DIM) 230V - TAK, świetlówka kompaktowa (energooszczedna) - NIE, świetlówka liniowa - NIE, żarówki 230V - TAK, żarówki halogenowe 230V -TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator elektroniczny - NIE, żarówki halogenowe 12V- transformator rdzeniowy toroidalny - NIE |
| pamięć poziomu jasności | tak |
| DO ZASTOSOWANIA Z PRZYCISKIEM | nie |
| DO ZASTOSOWANIA Z CZUJNIKIEM OBECNOŚCI | nie |
| DO ZASTOSOWANIA Z WYŁACZNIKIEM CZASOWYM | nie |
| DO ZASTOSOWANIA Z PRZYCISKIEM RADIOWYM | nie |
| DO ZASTOSOWANIA Z PRZYCISKIEM NA PODCZERWIEŃ | tak |
| RODZAJ OBCIĄŻENIA |
Obciążenie pojemnościowe, Obciążenie rezystancyjne |
| Ściemniacz szeregowy | tak |
| do zastosowania z czujnikiem ruchu | nie |
| moc obciążenia | 2 - 250 W |
| W układzie schodowym | tak |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

