Lampa wisząca PLANT 1 PENDANT czarna z miejscem na kwiaty, zioła Zuma Line 5003
Kod produktu: 002177-026163
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line PLANT 1 PENDANT lampa wisząca czarna
Piękna lampa wisząca PLANT to ciekawe połączenie lampy wraz z wiszącym stolikiem, na którym możemy postawić nasze ulubione kwiaty czy zioła.
Seria lamp PLANT występuje w formie lamp wiszących z półką lub typowym kwietnikiem. W pełni funkcjonalna lampa sprawdzi się nad wyspą kuchenną, stołem w jadalni. Lampa posiada mleczne klosze, który pięknie rozpraszają światło.
Specyfikacja:
| Seria | PLANT |
| Model | 5003 |
| Źródło światła | 1 x E14 |
| Maksymalna moc | max. 10W LED |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | czarny / biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | max 110 cm. regulowana |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

