Lampa wisząca PLANT SHELF czarna z miejscem na kwiaty, zioła Zuma Line 5555
Kod produktu: 003749-025970
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line PLANT SHELF lampa wisząca czarna
Piękna lampa wisząca PLANT to ciekawe połączenie lampy wraz z wiszącym stolikiem, na którym możemy postawić nasze ulubione kwiaty czy zioła.
W pełni funkcjonalna lampa sprawdzi się nad wyspą kuchenną, stołem w jadalni. Lampa posiada 3 mleczne klosze, który pięknie rozpraszają światło oraz 2 downlighty które świecą w dół.
W oprawie zastosowano trzonki E14 x 3 (szklane kule) oraz GU10 x 2 (tubki)
Specyfikacja:
| Seria | PLANT SHELF |
| Model | 5555 PLANT SHELF WISZĄCA |
| Źródło światła | 3 x E14 , 2 x GU10 |
| Maksymalna moc | max. 10W LED |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | czarny / biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | max 120 cm. regulowana |
| Szerokość | 80 cm |
| Długość | 25 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

