Lampa wisząca PLANT 3 PENDANT czarna z miejscem na kwiaty lub zioła Zuma Line 5005
Kod produktu: 002177-026165
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line PLANT 3 PENDANT lampa wisząca czarna
Piękna lampa wisząca PLANT to ciekawe połączenie lampy wraz z wiszącym stolikiem, na którym możemy postawić nasze ulubione kwiaty czy zioła.
W pełni funkcjonalna lampa sprawdzi się nad wyspą kuchenną, stołem w jadalni. Lampa posiada 3 mleczne klosze, który pięknie rozpraszają światło oraz 3 miejsca na rośliny.
W oprawie zastosowano trzonki E27 x 3 (szklane kule)
Specyfikacja:
| Seria | PLANT 3 PENDANT |
| Model | 5005 |
| Źródło światła | 3 x E27 |
| Maksymalna moc | max. 10W LED |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | czarny / biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | max 120 cm. regulowana |
| Szerokość | 78 cm |
| Długość | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

