Nowoczesna Kwadratowa Lampa wisząca Horus 35 Biała
Kod produktu: SL.0132
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesna lampa wisząca HORUS 35 biała
Seria nowoczesnych lamp HORUS to geometryczne eleganckie formy które idealnie rozświetlą Twoją przestrzeń i nadadzą wnętrzu niesamowity klimat.
Bogata gama kolorów i różne rozmiary lamp z tej serii dadzą Ci wiele możliwości dostosowania do wystroju każdego wnętrza.
Wszystko wyprodukowane w Polsce z dbałością o szczegóły które tak bardzo liczą się w przy urządzaniu domu Twoich marzeń!
Oprawy przystosowane do żarówek E-27 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa wisząca |
| Seria: | Horus |
| Główny materiał lampy: | tworzywo sztuczne PVC, stalowy uchwyt |
| Kolor główny produktu: | BIAŁA white |
| Rodzaj trzonka: | 2 x E27 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 2 x 60W (brak w komplecie) |
| Szerokość: | 35 x 35 cm |
| Wysokość z zawieszeniem: | 80 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

