Nowoczesna Kwadratowa Lampa sufitowa Plafon Horus 45 Biały
Kod produktu: SL.0141
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesna lampa sufitowa Plafon HORUS 45 biały
Seria nowoczesnych lamp HORUS to geometryczne eleganckie formy które idealnie rozświetlą Twoją przestrzeń i nadadzą wnętrzu niesamowity klimat.
Bogata gama kolorów i różne rozmiary lamp z tej serii dadzą Ci wiele możliwości dostosowania do wystroju każdego wnętrza.
Wszystko wyprodukowane w Polsce z dbałością o szczegóły które tak bardzo liczą się w przy urządzaniu domu Twoich marzeń!
Plafony sufitowe z serii Horus przystosowane są do żarówek E-27 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | plafon |
| Seria: | Horus |
| Główny materiał lampy: | tworzywo sztuczne PVC, stalowy uchwyt |
| Kolor główny produktu: | BIAŁY white |
| Rodzaj trzonka: | 3 x E27 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 3 x 60W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 12 cm |
| Szerokość: | 45 x 45 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Cechy produktu
Atrybuty plafony LED
- kształt oprawy kwadratowa
- źródło światła E27
- źródło światła w komplecie nie
- kolor dominujący biały
- materiał obudowy metal
- materiał klosza tworzywo sztuczne
- klasa szczelności IP20
- czujnik ruchu nie
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

