Nowoczesna Kwadratowa Lampa sufitowa Plafon Horus 35 Czarny
Kod produktu: SL.0136
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesna lampa kwadratowa sufitowa Plafon HORUS 35 czarny
Seria nowoczesnych lamp HORUS to geometryczne eleganckie formy które idealnie rozświetlą Twoją przestrzeń i nadadzą wnętrzu niesamowity klimat.
Bogata gama kolorów i różne rozmiary lamp z tej serii dadzą Ci wiele możliwości dostosowania do wystroju każdego wnętrza.
Plafon kwadratowy czarny z serii Horus są produkowane od początku do końca w Polsce z dbałością o szczegóły które tak bardzo liczą się w przy urządzaniu domu Twoich marzeń!
Oprawa przystosowana jest do żarówek LED E-27 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | plafon |
| Seria: | Horus |
| Główny materiał lampy: | tworzywo sztuczne PVC, stalowy uchwyt |
| Kolor główny produktu: | CZARNY black |
| Rodzaj trzonka: | 2 x E27 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 2 x 60W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 12 cm |
| Szerokość: | 35 x 35 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Cechy produktu
Atrybuty plafony LED
- kształt oprawy kwadratowa
- źródło światła E27
- źródło światła w komplecie nie
- kolor dominujący czarny
- materiał obudowy metal
- materiał klosza tworzywo sztuczne
- klasa szczelności IP20
- czujnik ruchu nie
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

