Lampa sufitrowa SENSI 19157L żyrandol kryształowy 50cm Zuma Line
Kod produktu: 003064-011588
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line lampa sufitowa żyrandol kryształowy 50 cm SENSI 19157L
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | SENSI |
| Model | Lampa sufitrowa SENSI 19157L |
| Źródło światła | G9 x 8 szt |
| Maksymalna moc | max 25W x 8 szt |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, metal |
| Kolor główny | srebrny, transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Średnica | 55 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Długość | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

