Lampa sufitowa SENSI 19157M kryształowy żyrandol 40 cm Zuma Line
Kod produktu: 003064-011589
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line lampa sufitowa SENSI 19157M żyrandol kryształowy 40 cm
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | SENSI |
| Model | Lampa sufitowa SENSI 19157M |
| Źródło światła | G9 x 6 szt |
| Maksymalna moc | max 25W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło ,metal |
| Kolor główny | transparentny, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Średnica | 45 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Długość | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

