Lampka dziecięca LED dekoracyjna drewniana na baterie AA LEW
Kod produktu: 310620
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Drewniana lampka dziecięca LED LEW.
Drewniana lampka dziecięca LED zasilana bateriami AA. Idealna zarówno do postawienia jak i powieszenia. Wykonana z płyty drewnianej MDF jest bezpieczna: nie zbije się, nie ma ostrych krawędzi. Zastosowanie zasilania w postaci klasycznych baterii "paluszków" umożliwi montaż lampki LED w dowolnym miejscu w pokoju. Ozdobna lampka dziecięca LEW świeci przyjemnym łagodnym białym ciepłym światłem (3000K)
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampka biurkowa dziecięca |
| Seria: | drewniane |
| Główny materiał lampy: | MDF |
| Kolor główny produktu: | pomarańczowy/zielony |
| Źródło światła | LED |
| Barwa światła | 3000K |
| Zasilanie | baterie AA (w komplecie) |
| Wysokość: | 313 mm |
| Szerokość: | 294 mm |
| Głębokość | 33 |
| Włącznik | on/of |
| Gwarancja | 2 lata |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Zielony
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Drewno
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

