Lampka dziecięca LED dekoracyjna drewniana na baterie Korona
Kod produktu: 310699
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Drewniana lampka dziecięca LED Korona-różowa.
Drewniana lampka dziecięca LED zasilana bateriami AA. Idealna zarówno do postawienia jak i powieszenia. Wykonana z płyty drewnianej MDF jest bezpieczna: nie zbije się, nie ma ostrych krawędzi. Zastosowanie zasilania w postaci klasycznych baterii "paluszków" umożliwi montaż lampki LED w dowolnym miejscu w pokoju. Ozdobna lampka dziecięca Korona świeci przyjemnym łagodnym białym ciepłym światłem (3000K).
Lampa drewniana LED korona różowa do świetna propozycja do pokoju dziecięcego.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampka biurkowa dziecięca |
| Seria: | drewniane |
| Główny materiał lampy: | MDF |
| Kolor główny produktu: | różowy/biały |
| Źródło światła | LED |
| Barwa światła | 3000K |
| Zasilanie | baterie AA (w komplecie) |
| Wysokość: | 190 mm |
| Szerokość: | 300 mm |
| Głębokość | 31 |
| Włącznik | on/of |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

