Lampka dziecięca nocna LED Świnka Trzy poziomy świecenia
Kod produktu: 308238
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampka nocna LED dziecięca - Świnka
Lampka nocna LED idealna do pokoju naszej pociechy. Z wyglądu przypomina zabawkę - świnkę - z prostymi kontrastującymi kolorami, dzięki czemu jej kształt i kolor również przykuwa uwagę naszej pociechy. Lampka dekoracyjna wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, bardzo trwałego i odpornego na stłuczenie czy uszkodzenie. Dzięki dotykowemu włącznikowi możemy otrzymać trzy poziomy świecenia - zwiększając krokowo poziom świecenia lampki. Kolorowa obudowa idealnie rozprasza światło dzięki czemu nasza pociecha będzie mogła spokojnie spać.
Lampka dziecięca LED świnka - specyfikacja:
| Typ lampy: | lampka nocna dziecięca |
| Seria: | Świnka |
| Główny materiał lampy: | tworzywo sztuczne |
| Kolor główny produktu: | różowy |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Poziomy świecenia | 10lm, 30lm, 70lm |
| Moc źródła światła: | 2.5 W |
| Wysokość: | 245 mm |
| Szerokość: | 195 mm |
| Włącznik | Dotykowy |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

