Lampa wisząca Zuma Line Pico Pendant MD9023-1S czarna
Kod produktu: 003064-001993
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line MD9023-1S Pico Pendant - lampa wisząca czarna
Wyróżniająca się oryginalną stylistyką i ciekawym wzornictwem lampa wisząca Zuma Line Pico Pendant stanowi połączenie prostej formy i niebanalnego designu. Nawiązuje do aktualnych trendów w sztuce nowoczesnej, a jednocześnie jest reprezentantem wzornictwa przyszłości. Przełamuje obowiązujące schematy, wytyczając nowy nurt w aranżacji wnętrz. Czarna lampa MD9023-1S posiada klosz w kształcie kielicha, a więc klasyczny, będący bardzo dobrym dopełnieniem zarówno geometrycznych form mebli, jak i bardziej stylizowanych. Została wykonana z cieniutkich metalowych drucików, które ułożone równolegle do siebie tworzą jedną ażurową konstrukcję. Czarny kolor nadaje całości elegancji, która jest pożądana często w sterylnych, chłodnych, nowoczesnych stylizacjach. Zawieszenie jest w kolorze chromu, który swoim delikatnym połyskiem spotęguje szykowny charakter oprawy.
Lampa doskonale sprawdza się jako oświetlenie stołu w jadalni czy w salonie. Współgra z czarnymi blatami stołów, jak też metalowymi ich nogami. Będzie też idealnie kontrastować z transparentnym szkłem. Lampa wisząca Zuma Line Pico Pendant znalazła swoje zastosowanie nie tylko we wnętrzach mieszkalnych, ale też restauracjach oraz kawiarniach.
Czarna lampa wisząca Zuma Line Pico Pendant MD9023-1S – cechy:
- Ażurowa, efektowna konstrukcja
- Ponadczasowa, klasyczna czerń, pasująca do większości zestawień kolorystycznych
- Zaokrąglona, delikatna forma
- Solidny metal, odporny na uszkodzenia mechaniczne
- Zawieszenie w kolorze delikatnie połyskującego chromu
- Lampa idealna do oświetlenia stołu
- Przeznaczona zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i komercyjnych oraz użytku publicznego
Specyfikacja lampy wiszącej Zuma Line Pico Pendant MD9023-1S:
| Seria | PICO |
| Model | MD9023-1S PICO LAMPA WISZĄCA CZARNA |
| Źródło światła | 1 x E27 |
| Maksymalna moc | 1 x max 60W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | aluminium, szkło |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Średnica klosza | 19 cm |
| Wysokość klosza | 16 cm |
| Długość | 0 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Polecamy sprawdzić również lampy Milagro oraz lampy Sollux!
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

