Lampa wisząca szklana kryształki Delta Milagro 241
Kod produktu: ML241
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wisząca lampa Milagro Delta 241. Wykonana ze szkła z drobnymi kryształkami.
Nowoczesna szklana lampa wisząca z kryształkami. Jej piękny wygląd w połączeniu z kryształowymi dodatkami zachwyci wszystkich. W oprawie zastosowano aż 3 gniazda (trzonki) E14 umożliwiające wstawienie żarówek o mocy max. 40W.
Idealnie sprawdzi się na oświetlenie stołów, barków, wnętrz.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa wisząca |
| Model: | Delta |
| Główny materiał lampy: | szkło |
| Kolor główny produktu: | szkło dymione |
| Żródło światła | brak w komplecie |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | max 3x40W |
| Trzonek | E14 |
| Średnica: | 39 cm |
| Wysokość lampy z zawiesiem: | 100 cm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

