Lampa wisząca LED nowoczesna Diamondia 1L MD1114-06
Kod produktu: MD1114-06
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca LED nowoczesna Diamondia 1L MD1114-06
Lampa wisząca w formie niezwykle ozdobnego okrągłego szklanego klosza z ozdobnymi wiszącymi wewnątrz kryształkami i wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. Lampa świetnie sprawdzi się jako główne źródło światła ale i też jako część większej instalacji z innymi lampami i kinkietami LED.
Odważny i minimalistyczny design pasuje idealnie do wnętrz w stylu nowoczesnym i glamour.
Lampa wyposażona została w energooszczędne wymienne źródło światła LED o mocy 6 W. Barwa światła 4000K (neutralna).
Specyfikacja:
| Typ lampy: | lampa wisząca |
| Model: | Diamondia 1L MD1114-06 |
| Główny materiał lampy: | metal, kryształ |
| Kolor główny produktu: | chrom |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 6W |
| Strumień świetlny: | 480 lm |
| Barwa światła: |
4000K (neutralna) |
| Szerokość lampy: | 13 cm |
| Wysokość lampy z zawiesiem: | max 150 cm (regulowana) |
| Gwarancja: | 3 lata + serwis pogwarancyjny |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

