Lampa wisząca LED Nix black 517 Milagro czarna
Kod produktu: ML517
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca LED Nix 517 czarna 25W.
Lampa wisząca LED Nix 517 Milagro w formie czarnego kwadratowego klosza z wbudowanym źródłem światła LED. Wysokość zawieszenia pierścienia można dowolnie regulować. Lampa emituje przyjemne światło o barwie ciepłej. Wymienne źródło światła znacznie wydłuża jej żywotność. Doskonale sprawdza się jako główne źródło światła w pomieszczeniu. Pięknie wygląda również razem z innymi lampami LED tworząc ciekawe formy linii świetlnych. Nowoczesna lampa LED pasuje do wnętrz w stylu betonowym i minimalistycznym.
Specyfikacja
| Typ lampy | wisząca |
| Model lampy | Nix 517 |
| Główny kolor lampy | czarny |
| Materiał | metal, akryl |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Moc | 25W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 125W |
| Wysokość lampy | max 120 cm |
| Szerokość kloszy | 40 cm |
| Barwa światła | ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 1750lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

