Kinkiet LED lampa ścienna Ice 178 Milagro chrom
Kod produktu: ML178
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna kinkiet LED Ice 178 chrom 5W.
Lampa sufitowa LED Ice 178 Milagro w formie chromowanego trzonka zakończonego przezroczystym akrylem rozpraszającym światło. Wymienne źródło światła znacznie wydłuży jej żywotność. Lampa daje światło o barwie neutralnej. Doskonale wygląda razem z innymi lampami LED tworząc większą kompozycję linii świetlnych. Nowoczesna lampa LED pasuje do wnętrz w stylu betonowym i minimalistycznym.
Specyfikacja
| Typ lampy | kinkiet |
| Model lampy | Ice 178 |
| Główny kolor lampy | chrom |
| Materiał | metal, akryl |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Moc | 5W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 31W |
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Odległość od ściany | 16,5 |
| Barwa światła | biała neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

