Lampa wisząca LED Ice 322 Milagro chrom
towar niedostępny
Nowoczesna lampa wisząca LED z wymiennym źródłem światła. Moc - 15W. Barwa światła 4000K.
Opis
Lampa wisząca LED Ice 322 chrom 15W.
Lampa wisząca LED Ice 322 Milagro w formie wiszących chromowanych trzonków zakończonych przezroczystym akrylem rozpraszającym światło. Wymienne źródło światła znacznie wydłuży jej żywotność. Lampa daje światło o barwie neutralnej. Doskonale sprawdza się jako główne źródło światła w pomieszczeniu. Pięknie wygląda również razem z innymi lampami LED tworząc większą kompozycję linii świetlnych. Nowoczesna lampa LED pasuje do wnętrz w stylu betonowym i minimalistycznym.
Specyfikacja
| Typ lampy | wisząca |
| Model lampy | Ice 322 |
| Główny kolor lampy | chrom |
| Materiał | metal, akryl |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Moc | 15W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 79W |
| Wysokość lampy | 60 - 100 cm |
| Szerokość lampy | 45 cm |
| Barwa światła | biała neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 1050 lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |