Lampa wisząca LED Ice 321 Milagro chrom
Kod produktu: ML321
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Milagro Ice 321 lampa wisząca LED
Lampa wisząca LED Ice 321 Milagro w formie wiszącego chromowanego trzonka zakończonych przezroczystym akrylem rozpraszającym światło. Wymienne źródło światła znacznie wydłuży jej żywotność. Lampa daje światło o barwie neutralnej. Pięknie wygląda razem z innymi lampami LED tworząc większą kompozycję nowoczesnych linii świetlnych. Lampa LED Milagro Ice 321 pasuje do wnętrz w stylu betonowym i minimalistycznym.
Specyfikacja lampy wiszącej LED Ice ML321:
| Typ lampy | wisząca |
| Model lampy | Ice 321 |
| Główny kolor lampy | chrom |
| Materiał | metal, akryl |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Moc | 5W |
| Zamiennik tradycyjnej lampy | 31W |
| Wysokość lampy | 70 - 100 cm |
| Szerokość lampy | 3,8 cm |
| Barwa światła | biała neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Polecamy sprawdzić również lampy Markslojd oraz lampy Zuma Line!
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

