OxyLED Multiline szynoprzewód magnetyczny natynkowa 48V

Cena: 184,50 zł 184.50
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka: 1-3 dni
Kod produktu: 897669-893739
* - Pole wymagane
ilość szt.
Zyskujesz 184 pkt [?]

towar niedostępny

Opis

Szyna oświetleniowa magnetyczna natynkowa 48V OxyLED Multiline


Szynoprzewód magnetyczny natynkowy do systemu Multiline marki OxyLED. Możliwość skracania szyny na dowolny wymiar oraz łączenia w dłuższe odcinki.

Szyna przeznaczona do montażu natynkowego, nastropowego oraz ściennego.

Szynoprzewód dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: białym, czarnym i odcinkach 1/2m.

Dzięki szynom magnetycznym mamy możliwość tworzenia nietypowych linii świetlnych i łączenia ich w niesamowite formy. System mocowania magnetycznego znacznie skraca montaż opraw i ich zmianę miejsca- oprawy są "wklikiwane".

Do szyn pasują oprawy i lampy wyłącznie z systemu Multiline marki OXY LED

Niskie napięcie zasilania szyn jest w pełni bezpieczne i pozwala na montaż w suchych pomieszczeniach.

Oprawa wraz z szyną wymaga zasilania 48V DC-zasilacz dostępne w ofercie lub oddzielnego zasilacza 48V DC i łącznika zasilającego.

 

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w konfiguracji systemu i doborze komponentów zapraszamy do kontaktu.

W skład systemu oświetleniowego podtynkowego OxyLED MultiLine wchodzą:


• Szyna natynkowa 1/2m
• Łącznik szyny mini
• Łącznik kątowy elastyczny
• Łącznik L 90 stopni
• Zasilacz wpinany w szynę 48V
• Adapter (zasilanie końcowe) do szyny (pozwala na podpięcie dowolnego zasilacza 48V DC pod szynę)

 


Specyfikacja:

Model Mulitline 
Napięcie 48V
Wysokość 53 mm
Szerokość zewnętrzna 26,4 mm
Szerokość wewnętrzna 16,5 mm
Materiał aluminium
Kolor czarny /biały
Długość 1/2m
Gwarancja 24 miesiące

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie oświetlenie wnętrza. Nie ważne czy znajdujemy się w domu, czy może w biurze, optymalnie zaprojektowane punkty świetlne o dobrej jakości przyczynią się nie tylko do właściwego naświetlenia każdej części pomieszczenia, ale również poprawią nasze samopoczucie i zadbają o wzrok. Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań, które pomogą osiągnąć nam pożądany efekt w tym aspekcie, jest OxyLED Multiline szynoprzewód magnetyczny natynkowy 48V.

Niezwykłe funkcje szynoprzewodów

Ten niezwykle ciekawy system oświetleniowy wyróżnia się przede wszystkim bardzo małą ilością ograniczeń, jakie spotkają nas przy projektowaniu całego układu. Natynkowe szyny magnetyczne, stanowiące tutaj jeden z głównych elementów, można bowiem łączyć w całe linie świetlne, które przybierać mogą najdziwniejsze kształty. Jest to niezwykle łatwe do wykonania, dzięki możliwości samodzielnego, bezproblemowego skracania gotowych szyn pod konkretny projekt, w celu uzyskania potrzebnej długości.

Szynoprzewód magnetyczny natynkowy systemu Multiline OxyLED

Może być wyposażony w różnego typu punkty świetlne, w formie pojedynczych lamp lub opraw zawierających w sobie kilka źródeł światła. Ważne, żebyśmy jedynie zwrócili uwagę na to, by wybierane przez nas akcesoria świetlne do owych szyn były z serii Multiline marki OxyLED. Tylko takie produkty będą kompatybilne z szynoprzewodem magnetycznym natynkowym 48V.

Wszystkie elementy systemu dostępne są na stronie  perfektmarket.com.pl . O wybór nie musimy się martwić, obok typowo nowoczesnych rozwiązań, znajdziemy bowiem w ofercie również bardziej klasyczne propozycje, w formie lamp wiszących. Wszystko oczywiście z energooszczędnymi świetlówkami typu LED.

Oświetlenie, które się nie znudzi

Niewątpliwą zaletą systemu Multiline firmy OxyLED, jest łatwość, z jaką możemy przeorganizować nasze dotychczasowe ustawienie wszystkich punktów świetlnych i pełna swoboda zamiany poszczególnych elementów między sobą. Jest to możliwie z uwagi na to, że każdy element takiego układu jest mocowany do szyny magnetycznej bez konieczności wiercenia, przykręcania i używania specjalistycznych narzędzi. Wystarczy bowiem wcisnąć dany moduł na tzw. klik w istniejące szynoprzewody, a gdy dany układ nam się znudzi lub zajdzie potrzeba np. zmiany natężenia światła w konkretnym sektorze, wtedy wystarczy bezproblemowo zmienić miejsce danej oprawy świetlnej.

Wszystko to powoduje, że nowoczesne i łatwe w obsłudze systemy Multiline Oxy LED są warte wzięcia pod uwagę w kontekście projektowania wewnętrznych systemów oświetleniowych.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nowoczesnych lamp LED i żyrandoli.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl