Azzardo Alfa Magnetic oprawa Kira Track 30W CCT SMART POINTS60 do szyny magnetycznej 48V czarna
Kod produktu: AZ4903
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa LED KIRA TRACK 30W CCT SMRT do szyny magnetycznej czarna
Nowoczesne lampy LED na szynę magnetyczną jednofazową marki AZzardo to nietuzinkowy a zarazem elegancki wygląd i Smart rozwiązania.
Niewątpliwą zaletą lamp z serii AZzardo Smart jest możliwość sterowania lampy bądź grupy lamp za pomocą aplikacji AZzardo Smart, bądź opcjonalnie pilotem (maksymalnie można stworzyć 3 grupy lamp). Lampa łączy się z aplikacją za pomocą Bluetooth. Kolejnym atutem tej serii lamp jest możliwość zastosowania bramki WiFi, która umożliwia sterowanie lampami poza domem. Możliwe jest również ustawianie harmonogramów oraz scen.
Lampa została wyposażona w źródło światła pozwalające na zmianę temperatury barwowej: od białej ciepłej poprzez neutralną do zimnej
System magnetyczny to bardzo szybki bezpieczny i łatwy montaż click-on.
- Zasilanie oprawy: 48V
- Moc oprawy: 30W
- Barwa światła : CCT 3000 - 6000K
- Strumień światła: 1750 lm
- Kąt świecenia: 50 stopni
- Klasa ochrony IP: 20
Oprawa występuje w kolorze czarnym
Dzięki szynom magnetycznym mamy możliwość tworzenia nietypowych linii świetlnych i łączenia ich w niesamowite formy. System mocowania magnetycznego znacznie skraca montaż opraw i ich zmianę miejsca- oprawy są "wklikiwane".
Niskie napięcie zasilania szyn jest w pełni bezpieczne i pozwala na montaż w suchych pomieszczeniach.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w konfiguracji systemu i doborze komponentów zapraszamy do kontaktu.
Specyfikacja:
| Model | KIRA TRACK |
| Napięcie zasilania | 48V DC |
| Moc oprawy | 30W |
| Strumień świetlny | 1750 lm |
| Barwa światła | CCT 3000K-6000K |
| Wymiary | długość 72,6 cm |
| Kąt świecenia | 50* |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Opcje ściemniania SMART |
|
| Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu | nie |
| Możliwość parowania lamp w grupy | tak |
| Aplikacja |
AZzardo Smart ( Android, iOS ) |
| Pilot | opcjonalnie (brak w zestawie) |
| Materiał | metal |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilna szyna | podtynkowa i natynkowa typ B, C oraz typ A mini |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
SZYNOPRZEWODY
- rodzaj produktu oprawa
- poducent Azzardo
- seria (model) ALFA - Azzardo
- rodzaj szynoprzewodu magnetyczny
- napięcie zasilania 48V DC
- rodzaj źródła światła LED (zintegrowany)
- kolor obudowy czarny (black)
- barwa światła CCT
- dodatkowe sterowanie oprawy smart (np. Tuya, Azzardo, etc.)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

