Azzardo Alfa Magnetic oprawa Saga 20W CCT SMART MILKY120 do szyny magnetycznej różne warianty
Kod produktu: AZ4848/AZ4849
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa LED Alfa Saga TRACK 20W CCT SMRT do szyny magnetycznej czarna
Nowoczesne lampy LED na szynę magnetyczną jednofazową marki AZzardo to nietuzinkowy a zarazem elegancki wygląd i Smart rozwiązania.
Niewątpliwą zaletą lamp z serii AZzardo Smart jest możliwość sterowania lampy bądź grupy lamp za pomocą aplikacji AZzardo Smart, bądź opcjonalnie pilotem (maksymalnie można stworzyć 3 grupy lamp). Lampa łączy się z aplikacją za pomocą Bluetooth. Kolejnym atutem tej serii lamp jest możliwość zastosowania bramki WiFi, która umożliwia sterowanie lampami poza domem. Możliwe jest również ustawianie harmonogramów oraz scen.
Lampa została wyposażona w źródło światła pozwalające na zmianę temperatury barwowej: od białej ciepłej poprzez neutralną do zimnej
System magnetyczny to bardzo szybki bezpieczny i łatwy montaż click-on.
- Zasilanie oprawy: 48V
- Moc oprawy: 20W
- Barwa światła : CCT 3000 - 6000K
- Strumień światła: 1100 lm
- Kąt świecenia: 120 stopni
- Klasa ochrony IP: 20
Oprawa występuje w kolorze czarnym
Dzięki szynom magnetycznym mamy możliwość tworzenia nietypowych linii świetlnych i łączenia ich w niesamowite formy. System mocowania magnetycznego znacznie skraca montaż opraw i ich zmianę miejsca- oprawy są "wklikiwane".
Niskie napięcie zasilania szyn jest w pełni bezpieczne i pozwala na montaż w suchych pomieszczeniach.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w konfiguracji systemu i doborze komponentów zapraszamy do kontaktu.
Specyfikacja:
| Model | ALFA SAGA TRACK |
| Napięcie zasilania | 48V DC |
| Moc oprawy | 20W |
| Strumień świetlny | 1100 lm |
| Długość oprawy | 60 cm |
| Barwa światła | CCT 3000K-6000K |
| Wymiary | wysokość 2,5 cm |
| Kąt świecenia | 120* |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Opcje ściemniania SMART |
Sterowana aplikacją AZzardo Smart |
| Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu | nie |
| Możliwość parowania lamp w grupy | tak |
| Aplikacja |
AZzardo Smart ( Android, iOS ) |
| Materiał | metal |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilna szyna | podtynkowa i natynkowa typ B, C oraz typ A mini |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
SZYNOPRZEWODY
- rodzaj produktu oprawa
- poducent Azzardo
- seria (model) ALFA - Azzardo
- rodzaj szynoprzewodu magnetyczny
- napięcie zasilania 48V DC
- rodzaj źródła światła LED (zintegrowany)
- kolor obudowy biały lub czarny - wybierany na stronie produktu
- barwa światła CCT
- dodatkowe sterowanie oprawy smart (np. Tuya, Azzardo, etc.)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

