Lampa wisząca czarna LEVEL Pendant 3L tuby rurki sople black 107925
Kod produktu: 107925
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca czarne rurki LEVEL pendant 3L Markslojd 107925
Lampa wisząca w nowoczesnym stylu w formie żyrandola składającego stalowych rurek w zczranym kolorze. Jej oryginalny design doskonale komponuje się we wnętrzach w odważnym i stonowanych stylu.
W oprawie zastosowano trzonek E27 230V dzięki czemu możesz dobrać do niej efektowne dekoracyjne żarówki LED filament.
Specyfikacja:
| Typ | lampa wisząca |
| Model | 107925 |
| Źródło światła | 3 x E27 |
| Maksymalna moc | 3 x 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | stal |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość lampy | 53 cm |
| Wysokość lampy | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

