Lampa wisząca Flora Markslojd 105985 czarna
Kod produktu: 105985
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca Flora Markslojd 105985 z tworzywa sztucznego E27
Lampa wisząca w formie klosza ze zwisającymi paskami z tworzywa sztucznego. Jej ciekawy design wkomponuje się we wszystkich wnętrzach potrzebujących odrobiny szaleństwa i nieszablonowej ozdoby. Po włączeniu lampy światło przebijając się przez teksturę klosza - maluje na ścianach ciekawe wzory co daje niesamowity efekt. Czarny przewód o długości 120 cm z możliwością skrócenia.
W oprawie zastosowano trzonek E27 230V dzięki czemu możesz dobrać do niej niezwykle energooszczędne żarówki LED
Specyfikacja:
| Typ | lampa wisząca |
| Model | 105985 |
| Źródło światła | E27 |
| Maksymalna moc | 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | tworzywo sztuczne |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość klosza | 57 cm |
| Wysokość klosza | 50 cm |
| Długość przewodu | max 120 cm |
| Kolor przewodu | czarny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

