Lampa wisząca szklana Paris Markslojd 107187 czarna
Kod produktu: 107187
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca Paris Markslojd czarna 107187 E27
Lampa wisząca w stylu modern classic w formie czarnych ramion, żyrandola - opraw na żarówki. Jej nowoczesny design doskonale komponuje się we wszystkich wnętrzach dodając im charakteru. Czarny przewód o długości 130 cm. Istnieje możliwość regulacji długości przewodu.
W oprawie zastosowano trzonki E27 230V dzięki czemu możesz dobrać do niej efektowne dekoracyjne żarówki LED filament.
Specyfikacja:
| Typ | lampa wisząca |
| Model | 107187 |
| Źródło światła | 10 x E27 |
| Maksymalna moc | 10 x 60W (łącznie nawet 600W) |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | stal |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość lampy | 69 cm |
| Wysokość klosza | 48,7 cm |
| Długość przewodu | max 130 cm |
| Kolor przewodu | czarny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

