Lampa wisząca chromowana SOLEIL 9L chrom 108049 Markslojd
Kod produktu: 108049
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca chromowane rurki SOLEIL 9L srebrna 108049 Markslojd
Rozłożysta konstrukcja o efektownym wzornictwie. Niesamowity efekt kuli z srebrnymi rurkami. Lampa doskonale wkomponuje się w różne style wyposażenia wnętrz. Połączenie wielu stalowych złotych elementów przypomina świecące słońce.
W lampie zastosowano możliwość instalacji aż 9 żarówek.
W oprawie zastosowano trzonek E14 230V dzięki czemu możesz dobrać do niej efektowne dekoracyjne żarówki LED filament.
Specyfikacja:
| Typ | lampa wisząca |
| Model | 108049 |
| Źródło światła | 9 x E14 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 9 x 20W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | stal |
| Kolor główny | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Średnica | 57 cm |
| Długość przewodu | 150 cm (możliwość skrócenia) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

