Lampa wisząca chrom hampton Sergio P0528-03A-F4AC Zuma Line
Kod produktu: 003064-016784
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line Sergio P0528-03A-F4AC lampa wisząca chrom w stylu hampton.
Ciekawe połączenie pofalowanego szkła i chromu to cecha charakterystyczna całej serii lamp Sergio. Idealne połączenie klasycznych materiałów sprawdzi się we wnętrzu w stylu hamptons, czy New York.
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market.
Specyfikacja:
| Seria | SERGIO |
| Model | P0528-03A-F4AC SERGIO LAMPA WISZĄCA ZŁOTA/GOLD |
| Źródło światła | 3 x E14 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 3 x 60W max |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, metal |
| Kolor główny | srebrny, transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 41-156 cm |
| Średnica | 35 cm |
| Długość | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Srebrny | chrom
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Szkło | Kryształ
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 3 źródła
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

