Lampa stołowa Cal Markslojd 106781 regulowana czarna
Kod produktu: 106781
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Regulowana lampa stołowa biurkowa na wysięgniku Markslojd Cal 106781 czarny
Stylowa lampa stołowa łącząca w sobie nowoczesny i skandynawski styl. Czarna oprawa na chromowanym, ruchomym ramieniu doda stylu każdemu wnętrzu. Regulowany uchwyt pozwala na łatwe ustawienie kierunku światła. Lampa Markslojd Cal to świetna propozycja jako oświetlenie do sypialni np. nad łóżkiem. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, puby.
W oprawie zastosowano trzonek E14 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
W naszym sklepie znajdziesz również kinkiet z serii Cal
Specyfikacja:
| Typ | lampa stołowa |
| Model | 106781 |
| Źródło światła | E14 |
| Maksymalna moc | 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | czarny, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Sposób podłączenia | przewód (200 cm) z włącznikiem i wtyczką sieciową |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Czarny
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

