Lampa wisząca Larry 3L Czarny Mosiądz Markslojd 106971
Kod produktu: 106971
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wisząca lampa Larry 3L Markslojd 106971
Skandynawska seria lamp Larry to piękny klasyczny wygląd i świetna jakość wykonania. Lampy Markslojd z serii Larry wkomponują się w każde wnętrze. Ich ponadczasowy wygląd sprawdza się w wnętrzach w stylu nowoczesnym i loftowym.
Prezentowana lampa Markslojd Larry 106971 to lampa wisząca nad stół 3x60W E27 w dominującym kolorze czarnym z chromowanymi wstawkami.
W lampie możemy stosować źródło na tzw. duży gwint (E27) o mocy maksymalnej 60W. Brak źródeł światła w zestawie, można zastosować żarówki E27 LED o dowolnej mocy.
Szerokość lampy 99,5, długość maksymalna przewodów: 150 cm, przewody można skracać.
Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty 24 miesięczną gwarancją producenta.
W naszym sklepie znajdziesz również w inne lampy z serii Larry
Specyfikacja:
| Typ | lampa wisząca |
| Model | 106971 |
| Źródło światła | 3 x E27 (max 60W) brak w komplecie |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | czarny, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Sposób podłączenia | kostka elektryczna przewód w komplecie |
| Wysokość | 150 cm z przewodami |
| Szerokość | 99,5 cm |
| Wielkość klosza | 19 x 10 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

