Lampa wisząca Larry 3L Biały Chrom Markslojd 107500
Kod produktu: 107500
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wisząca lampa Larry 3L Markslojd 107500
Skandynawska seria lamp Larry to piękny klasyczny wygląd i świetna jakość wykonania. Lampa Markslojd z serii Larry wkomponuje się w każde wnętrze. Ich ponadczasowy wygląd sprawdza się w wnętrzach w stylu nowoczesnym i loftowym.
Prezentowana lampa Markslojd Larry 107500 to lampa wisząca nad stół 3x60W E27 w dominującym kolorze białym z chromowanymi wstawkami.
W lampie możemy stosować źródło na tzw. duży gwint (E27) o mocy maksymalnej 60W. Brak źródeł światła w zestawie, można zastosować żarówki LED o dowolnej mocy.
- Szerokość lampy: 99,5
- Długość maksymalna przewodów: 150 cm, przewody można skracać.
Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty 24 miesięczną gwarancją producenta.
W naszym sklepie znajdziesz również w inne lampy z serii Larry!
Specyfikacja lampy Markslojd 107500 Larry 3L:
| Typ | lampa wisząca |
| Model | 107500 |
| Źródło światła | 3 x E27 (max 60W) brak w komplecie |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | biały, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Sposób podłączenia | kostka elektryczna przewód w komplecie |
| Wysokość | 150 cm z przewodami |
| Szerokość | 99,5 cm |
| Wielkość klosza | 19 x 10 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Polecamy sprawdzić również lampy Zuma Line oraz lampy Milagro dostępne w naszej ofercie!
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

