Lampa przemysłowa PLATEO SUN high bay 95W 9000lm IP66 4000K
Kod produktu: SLI044020NW
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Oprawa LED high bay magazynowa Plateo SUN 95W IP66 IK09 4000K
Lampa przemysłowa typu high-bay. Idealna do oświetlenia wnętrza wysokich hal przemysłowych, magazynów, jak również terenów otwartych: wiat magazynowych, ramp załadunkowych itp.
Wyposażona w standardowy uchwyt do zawieszenia, ale dostosowana do różnych systemów mocowania typu: liny, śruby, haki itp.
Kąt rozsyłu światła, dyfuzor z poliwęglanu (PC), osłaniający diody SMD oraz układ soczewkowy pozwala na symetryczny rozsył światła, który z pewnością usprawni pracę w danym pomieszczeniu.
Lampy LED typu High Bay sprawdzają się w obiektach o dużej wysokości w tym: magazynach wysokiego składowania, halach sportowych itp.

Specyfikacja:
| Model | Plateo SUN |
| Moc | 95W |
| Napięcie zasilania | 230V AC |
| Barwa światła | neutralna biała |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Stopień ochrony | IP66 |
| Układ optyczny | symetryczny |
| Kąt rozsyłu | 90° |
| Rodzaj diod LED | SMD |
| Temperatura pracy Ta | -30°C ÷ +40°C |
| Współczynnik mocy | >0,9 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Strumień świetlny oprawy | 9000lm |
| Wymiary | 253x103 mm |
| Masa oprawy | 1,12 kg |
| Klasa energetyczna | E |
| Gwarancja | 2 lata |

Pliki do pobrania
Plik fotometryczny
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

