Lampa przemysłowa LED PLATEO 3 HIGH BAY 100W 17000lm IP66 4000K 5 lat gwarancji DALI
Kod produktu: SLI044017NW_PW_DALI
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Profesjonalna oprawa LED high bay PLATEO 3 100W 17000lm 4000K IP65 z możliwością sterowania DALI

Profesjonalna lampa przemysłowa typu high-bay. Idealna do oświetlenia wnętrza wysokich hal przemysłowych, magazynów, jak również terenów otwartych: wiat magazynowych, ramp załadunkowych itp.
Oprawa z najwyższą klasą odporności na uderzenia, wysoką klasą szczelności oraz 5 - letnią gwarancją
Wyposażona w standardowy uchwyt do zawieszenia, ale dostosowana do różnych systemów mocowania typu: liny, śruby, haki itp.
Zalety profesjonalne oprawy PLATEO 3

Dostępne czujniki ruchu oraz systemy sterowania:
- (dla wersji 100W): ACC+044016_STEROWANIE
- (dla wersji 200W): ACC+044017_STEROWANIE


Specyfikacja:

| Model | PLATEO 3 |
| Moc | 100W |
| Napięcie zasilania | 230V AC |
| Barwa światła | neutralna biała |
| Klasa energetyczna | C |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień świetlny | 17000lm |
| Strumień świetlny użytkowy | 18000lm |
| światłość | 8300 CD |
| Stopień ochrony | IP65 |
| IK | 08 |
| Układ optyczny | symetryczny |
| Kąt rozsyłu | 90° |
| Rodzaj diod LED | SMD |
| Temperatura pracy Ta | -20°C ÷ +40°C |
| Współczynnik mocy | >0,90 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Trwałość | 50.000h |
| Wymiary | 270x160 mm |
| Masa oprawy | 2,0 kg |

Pliki do pobrania
Plik fotometryczny
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

