Lampa przemysłowa LED line PRIME PHANTOM UFO 100W 400K 120 1-10V premium
Kod produktu: 479372
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Profesjonalna oprawa LED high bay LED line PRIME Phantom 100W 4000K z możliwością ściemniania 1-10V
Profesjonalna lampa przemysłowa typu high-bay. Idealna do oświetlenia wnętrza wysokich hal przemysłowych, magazynów, jak również terenów otwartych: wiat magazynowych, ramp załadunkowych itp.
Oprawa z najwyższą klasą odporności na uderzenia, wysoką klasą szczelności oraz 5 - letnią gwarancją
Wyposażona w standardowy uchwyt do zawieszenia, ale dostosowana do różnych systemów mocowania typu: liny, śruby, haki itp.
Lampa HIGH BAY Phantom w standardzie posiada zasilacze marki Sosen z funkcją ściemniania w zakresie 1-10V. Współpracują one również z szeroką gamą sensorów Merrytek (seria MC054) dzięki czemu są w stanie wygenerować rzeczywistą oszczędność energii zużywanej do pracy oprawy na poziomie nawet 45% kosztów.
Wysoka wydajność świetlna opraw na poziomie 180 lm/W umożliwia stosowanie wariantów o niższej mocy w miejscach, w których dotychczas były montowane oprawy o wyższych poborach mocy. Brak efektu migotania zapewnia bezpieczeństwo dla oczu użytkowników. Dodatkowo seria opraw Phantom – w porównaniu z innymi oprawami w klasie produktów High Bay – może być stosowana w środowisku pracy, w którym można spodziewać się kumulacji tzw. pyłu przewodzącego.
Specyfikacja:
![]()
| Model | Phatnom UFO |
| Moc | 100W |
| Napięcie zasilania | 230V AC |
| Barwa światła | neutralna biała |
| Klasa energetyczna | B |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień świetlny | 18000lm |
| Światłość | - |
| Stopień ochrony | IP65 |
| IK | 08 |
| Układ optyczny | symetryczny |
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Rodzaj diod LED | SMD |
| Temperatura pracy Ta | -20°C ÷ +40°C |
| Współczynnik mocy | >0,95 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 70 |
| Trwałość | 75.000h |
| Wymiary | 248x158 mm |
| Masa oprawy | 2,2 kg |

Pliki do pobrania
Plik fotometryczny
Plik fotometryczny
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

