Kinkiet hampton Sergio chrom W0528-02B-B5AC 2xG9 Zuma Line
towar niedostępny
Opis
Kinkiet SERGIO Zuma Line W0528-02B-B5AC chrom w stylu hampton
Ciekawe połączenie pofalowanego szkła i chromu to cecha charakterystyczna całej serii lamp Sergio. Idealne połączenie klasycznych materiałów sprawdzi się we wnętrzu w stylu hamptons, czy New York.
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | SERGIO |
| Model | W0528-02B-B5AC SERGIO KINKIET CHROME |
| Źródło światła | 2 x G9 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 2 x 33W max |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal/szkło |
| Kolor główny | chrom, transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Głębokość | 10,7 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |