Kinkiet chrom szkło hampton Sergio W0528-01F-F4AC Zuma Line
Kod produktu: 003064-016825
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kinkiet chrom Sergio W0528-01F-F4AC szkło Zuma Line
Ciekawe połączenie pofalowanego szkła i chromu to cecha charakterystyczna całej serii lamp Sergio. Idealne połączenie klasycznych materiałów sprawdzi się we wnętrzu w stylu hamptons, czy New York.
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | 2,4 |
| Model | W0528-01F-F4AC SERGIO KINKIET CHROME |
| Źródło światła | 1 x E14 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 1 x 60W max |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | srebrny, transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Głębokość | 19,5 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

