Kinkiet STRAIGHT WALL LED WHITE M 9611 biały 92cm Nowodvorski
Kod produktu: 9611
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesny kinkiet LED STRAIGHT WALL M 9611 Nowodvorski
Wyjątkowej urody oprawa ścienna LED w białym kolorze. Nowoczesny styl kinkietu STARIGHT WALL sprawdzi się w każdym wnętrzu. Oprawa wyposażona w nowoczesne i energooszczędne źródło światła LED o mocy 16W.
Kinkiet idealnie sprawdza się do oświetlenia luster, obrazów, ścianek ze zdjęciami, ścian dekoracyjnych.
Moc oprawy 16W. Barwa światła biała ciepła 3000K.
Kąt świecenia oprawy 200°
Oprawa posiada wymienne źródło światła LED T8 230V. Bardzo łatwo można wymienić w oprawie źródło na np. T8 w barwie neutralnej 4000K.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet |
| Seria: | STRAIGHT |
| Główny materiał lampy: | metal/ tworzywo sztuczne |
| Kolor główny produktu: | biały |
| Źródło światła | tak LED (w komplecie) |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 16W |
| Barwa światła | 3000K biała ciepła |
| Strumień świetlny | 1400-1500lm |
| CRI | Ra>80 |
| Wysokość: | 7 cm |
| Szerokość: | 92 cm |
| Odległość od ściany | 5 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Biały
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła moduł LED
Kształt lampy
- Kształt lampy Kwadrat | prostokąt
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

