Kinkiet STRAIGHT WALL LED GRAPHITE L 9616 grafit 122,5cm Nowodvorski
Kod produktu: 9616
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesny kinkiet LED STRAIGHT WALL L 9616 grafit Nowodvorski
Wyjątkowej urody oprawa ścienna LED w grafitowym kolorze. Nowoczesny styl kinkietu STARIGHT WALL sprawdzi się w każdym wnętrzu. Oprawa wyposażona w nowoczesne i energooszczędne źródło światła LED o mocy 22W.
Kinkiet idealnie sprawdza się do oświetlenia luster, obrazów, ścianek ze zdjęciami, ścian dekoracyjnych.
Moc oprawy 22W. Barwa światła biała ciepła 3000K.
Kąt świecenia oprawy 200°
Oprawa posiada wymienne źródło światła LED T8 230V. Bardzo łatwo można wymienić w oprawie źródło na np. T8 w barwie neutralnej 4000K.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet |
| Seria: | STRAIGHT |
| Główny materiał lampy: | metal/ tworzywo sztuczne |
| Kolor główny produktu: | grafit |
| Źródło światła | tak LED (w komplecie) |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 22W |
| Barwa światła | 3000K biała ciepła |
| Strumień świetlny | 2000-2100lm |
| CRI | Ra>80 |
| Wysokość: | 7 cm |
| Szerokość: | 122,5 cm |
| Odległość od ściany | 5 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

