Kinkiet LED Venus nad lustro galeryjka czarno-złoty 4200K IP44 [warianty]
Kod produktu: ID-9035-38
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesny kinkiet LED Venus czarno złoty w rozmiarach 40, 60, 90, 120 cm
Dobre oświetlenie lustra jest kluczowe, nie tylko pod względem estetycznym. Właśnie dzięki dobrze dobranemu światłu możemy mieć pewność, że lustro idealnie oddaje stan rzeczywisty. Kinkiet LED Venus to doskonałe rozwiązanie dla każdego wnętrza. Najwyższej klasy materiały sprawiają zaś, że jest to lampa LED, która sprosta swoim zadaniom i będzie nam służyć przez długi czas.
Nowa wersja kolorystyczna to połączenie czarnego matu z popularnym złotem. Pięknie komponuje się w eleganckich wnętrzach.
Kinkiet LED Venus czarno złoty świetnie sprawdzi się zarówno w łazience, jak i w przedpokoju czy garderobie. Jego współczesny i minimalistyczny design doskonale komponuje się zarówno z industrialnymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami. Kinkiet przykuwa uwagę, a jednocześnie harmonijnie wtapia się w otoczenie nienachalnie podkreślając jego charakter.
Postaw na jakość i żywotność kinkietu LED do łazienki
Klosz kinkietu wykonany został z bardzo dobrej jakości tworzywa sztucznego w neutralnym białym kolorze. Podstawę natomiast stworzono z czarnego aluminium anodowanego. Kinkiet nad lustro czarno złoty charakteryzuje się zintegrowanym źródłem światła o białej, neutralnej temperaturze barwowej 4200K. To doskonała propozycja dla osób, które poszukują skutecznego i wyjątkowo efektywnego kinkietu nad lustro. Minimalistyczny i nowoczesny design oraz solidne wykonanie sprawiają, że jest to produkt idealny dla wymagających klientów.
Czarno złoty kinkiet nad lustro - mnogość wariantów dla każdego
Dostępne długości kinkietu:
- Kinkiet LED VENUS czarno-złoty 40 cm
- Kinkiet LED VENUS czarno-złoty 60 cm
- Kinkiet LED VENUS czarno-złoty 90 cm
- Kinkiet LED VENUS czarno-złoty 120 cm
Klasa szczelności kinkietu IP44 - idealny do łazienek oraz wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z zwiększoną wilgotnością.
Wysokość podstawy: 5 cm.
Szerokość podstawy: 13 cm.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet Venus |
| Kolor główny produktu: | czarno - złoty |
| Zasilanie: | 230V/50Hz |
| Główny materiał lampy: | tworzywo sztuczne, aluminium |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Moc: | 8W (40cm) 12W (60cm), 18W (90cm), 24W (120cm) |
| Barwa światła: | 4200K biała neutralna |
| Strumień świetlny: | 580lm (40cm) 840lm (60cm), 1100lm (90cm), 1680lm (120cm) |
| Wymiary: | 60/90/120 cm x 13 cm x 5 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Certyfikat | CE, RoHs |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

