Dorado 6 plafon złote kule LP-002/6C Light Prestige
Kod produktu: LP-002/6C
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Dorado 6 złoty plafon z mlecznymi kulami LP-002/6C Light Prestige
Lampy marki Light Prestige to bardzo śmiałe nowoczesne wzornictwo oraz dobra jakość. Marka uczestniczy w kreowaniu trendów produktów oświetleniowych na polskim rynku. Szeroka oferta lamp wiszących, kinkietów, plafonów zadowoli najbardziej wymagających klientów.
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | plafon |
| Model: | DORADO |
| Źródło światła | 6XG9 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc | max 28W |
| Kolor | złoty |
| Materiał dodatkowy | metal |
| Wymiary | 65 x 60 x 20 cm (klosz 10 cm) |
| Montaż | sufit |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesięce |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

