Lampa wisząca złota z mlecznymi kulami Dorado 4 wisząca LP-002/4P Light Prestige
Kod produktu: LP-002/4P
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Dorado 4 wisząca LP-002/4P Light Prestige
Lampy marki Light Prestige to bardzo śmiałe nowoczesne wzornictwo oraz dobra jakość. Marka uczestniczy w kreowaniu trendów produktów oświetleniowych na polskim rynku. Szeroka oferta lamp wiszących, kinkietów, plafonów zadowoli najbardziej wymagających klientów.
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | wisząca |
| Model: | DORADO |
| Źródło światła | 4XG9 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc | max 40W |
| Kolor | złoty |
| Materiał dodatkowy | metal |
| Wymiary | 87 x 12 x 49,5 cm |
| Montaż | sufit |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesięce |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

