Lampa wisząca SNOW 6 czarna 6xGU10 regulowana LP-731/6P BK
Kod produktu: LP-731/6P BK
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca Snow 6 czarna LP-731/6P Light Prestige
Lampy marki Light Prestige to bardzo śmiałe nowoczesne wzornictwo oraz dobra jakość. Lampa SNOW to przykład nowoczesnego designu połączonego z funkcjonalnością. 6 regulowanych kloszy na których osadzone są żarówki LED pozwala na skierowania światła w wybrane miejsce.
Lampa została stworzona z metalu najwyższej jakości, co gwarantuje jej długotrwałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Jej solidna konstrukcja i czarna powierzchnia nadają jej wytworności i elegancji.
Marka uczestniczy w kreowaniu trendów produktów oświetleniowych na polskim rynku. Szeroka oferta lamp wiszących, kinkietów, plafonów zadowoli najbardziej wymagających klientów.
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | wisząca |
| Model: | SNOW |
| Źródło światła | 6xGU10 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc | max 6x40W |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Wymiary | 44,5 x 80 cm |
| Montaż | sufit |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

