Sonoff BASIC inteligenty przełącznik WiFi eWeLink alexa
Kod produktu: 775693
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Sonoff BASIC inteligenty przełącznik WiFi IMI51115006
Sonoff Basic to niedrogi inteligentny przełącznik WiFi, który zapewnia użytkownikom inteligentne sterowanie domem. Jest to zdalny kontroler, który można podłączyć do szerokiej gamy urządzeń.
Użytkownicy mogą zdalnie obsługiwać podłączone urządzenie przez darmową aplikację eWeLink dostępną na platformach iOS i Android. Możliwa jest także obsługa głosowa oraz współpraca z inteligentnymi asystentami, dzięki zgodności z Amazon Alexa, Amazon Echo, Echo Dot, Amazon Tap, Google Assistant, Google Home, Google Nest, IFTTT. Dzięki podłączeniu do sieci synchronizacja statusu urządzenia odbywa się natychmiastowo, dzięki czemu aplikacja zawsze wyświetla aktualne dane.
Dzięki przełącznikowi i dedykowanej aplikacji możesz ustalać harmonogramy czasowe, aby automatycznie włączać/wyłączać urządzenia o określonym czasie. Urządzenie może działać samodzielnie nawet wtedy, gdy sieć WiFi jest niedostępna. Aby urządzenie mogło być kontrolowane przez innych domowników, użytkownicy mogą po prostu udostępniać urządzenia innym kontom i przydzielać określone uprawnienia. Istnieje także możliwość tworzenia scen lub inteligentnych scen, w celu włączenia/wyłączenia przełącznika.


Specyfikacja panelu:
| Model | Basic R2 NEW M0802010001 |
| Napięcie | 90~250 V AC |
| Maksymalne natężenie | 10A |
| Maksymalna moc | 2200W |
| Ilość obsługiwanych harmonogramów czasowych | 8 |
| Częstotliwość WiFi | 802.11 b/g/n |
| Szyfrowanie WiFi | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Zarządzanie | aplikacja eWeLink na Android/iOS |
| Inteligentne sterowanie |
Amazon: Alexa, Echo Dot, Amazon Tap Google: Assistant, Home, Nest, Aplikacja IFTTT |
| Materiał | ognioodporny ABS V0 |
| Ilość kanałów | 1 |
| Wymiary | 88 mm x 38 mm x 23 mm |
| Waga | 51g |
| Temperatura pracy | 0-40*C |
| Wilgotność pracy | 5%-90%Rh |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

