Sonoff dotykowy szklany włącznik światła WiFi T0 EU TX 1-kanałowy eWeLink biały
Kod produktu: 019413
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Panel dotykowy, wyłącznik 1 kanałowy Sonoff T0 EU TX 1 biały WiFi, eWeLink
Inteligentny, dotykowy włącznik światła Sonoff TX, który może być obsługiwany za pomocą aplikacji poprzez sieć WiFi lub klasycznie, za pomocą dotyku. Dzięki sterownikowi Sonoff możesz włączyć światło w wybranym pomieszczeniu w domu, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz- wystarczy aktywne połączenie z internetem. Panel sterujący wykonany został z wysokiej jakości materiałów, takich jak odporny na wysoką temperaturę ABS i szkło hartowane, zapewniają bezpieczeństwo i idealnie komponują się z każdym pomieszczeniem.
Ulepszona wersja wyłącznika T0 to przede wszystkim ulepszona praca pól dotykowych. Odświeżony został również ogólny wygląd włącznika. Dodano delikatne błękitne podświetlenie okalające pola dotykowe. Dzięki temu odnalezienie przełącznika nawet w ciemnym pomieszczeniu nie stanowi problemu.
Seria T0 nie współpracuje z pilotem radiowym 433 MHz.


Specyfikacja panelu:
| Model | T0EU1C-TX |
| Napięcie | 90~250 V AC |
| Maksymalne natężenie prądu | 2A |
| Maksymalna moc obciążenia | 400W |
| WiFi | 802.11 b/g/n |
| Szyfrowanie WiFi | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Materiał | Szkło hartowane / ABS |
| Ilość kanałów | 1 |
| Wymiary otworu montażowego | 86 mm x 86 mm x 35 mm |

Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi PL
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

