Sonoff 4CH PRO Rev2 WiFi + RF 433 przełącznik 4 kanałowy eWeLink, alexa
Kod produktu: 017852
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Sonoff 4CH PRO Rev2 inteligenty przełącznik WiFi 4 kanałowy z modułem odbiornika radiowego RF 433,92MHz
Sonoff 4CH PRO Rev2 to 4-kanałowy przełącznik WiFiz modułem odbiornika radiowego RF 433,92MHz. Urządzenie obsługuje do 4 urządzeń jednocześnie. Sonoff 4CH Pro może być zasilany prądem stałym 5-24 V lub prądem zmiennym 90-250V. Maksymalne natężenie wyjściowe na kanał wynosi 10 A, a moc 2200 W.
Użytkownicy mogą zdalnie obsługiwać podłączone urządzenie przez darmową aplikację eWeLink dostępną na platformach iOS i Android. Możliwa jest także obsługa głosowa oraz współpraca z inteligentnymi asystentami, dzięki zgodności z Amazon Alexa, Amazon Echo, Echo Dot, Amazon Tap, Google Assistant, Google Home, Google Nest, IFTTT. Dzięki podłączeniu do sieci synchronizacja statusu urządzenia odbywa się natychmiastowo, dzięki czemu aplikacja zawsze wyświetla aktualne dane.
Dzięki przełącznikowi i dedykowanej aplikacji możesz ustalać harmonogramy czasowe, aby automatycznie włączać/wyłączać urządzenia o określonym czasie. Urządzenie może działać samodzielnie nawet wtedy, gdy sieć WiFi jest niedostępna. Aby urządzenie mogło być kontrolowane przez innych domowników, użytkownicy mogą po prostu udostępniać urządzenia innym kontom i przydzielać określone uprawnienia. Istnieje także możliwość tworzenia scen lub inteligentnych scen, w celu włączenia/wyłączenia przełącznika.








Specyfikacja panelu:
| Model | 4CH Rev2 |
| Napięcie | 5-24V DC/ 90~264 V AC |
| Maksymalne natężenie | 10A (na kanał) |
| Maksymalna moc | 2200W (na kanał) |
| Ilość obsługiwanych harmonogramów czasowych | 8 |
| Częstotliwość WiFi | 802.11 b/g/n |
| Szyfrowanie WiFi | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Połączenie radiowe | R 433,92MHz |
| Zarządzanie | aplikacja eWeLink na Android/iOS |
| Inteligentne sterowanie |
Amazon: Alexa, Echo Dot, Amazon Tap Google: Assistant, Home, Nest |
| Tryb pracy | Self-locking |
| Montaż | Szyna DIN lub wkręty |
| Materiał | ognioodporny ABS V0 |
| Ilość kanałów | 4 |
| Wymiary | 145 mm x 90 mm x 40 mm |
| Waga | 151g |
| Temperatura pracy | 0-40*C |
| Wilgotność pracy | 5%-90%Rh |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

