Ramka 4- krotna biały SIMON BASIC Neos BMRC4/11
Kod produktu: BMRC4/11
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Ramka potrójna (4-krotna) biała SIMON BASIC Neos BMRC4/11
| DANE PODSTAWOWE | |
|---|---|
| SERIA | Simon Basic Neos |
| NAZWA PRODUKTU/RODZAJ | ramka 4- krotna |
| KOLOR | biały |
| STOPIEŃ OCHRONY IP | IP20/IP44 |
| LICZBA MODUłÓW | 4 |
| DANE SZCZEGÓŁOWE | |
|---|---|
| RODZAJ MATERIAŁU | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| ZABEZPIECZENIE POWIERZCHNI | naturalne |
| WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI | błyszczący |
| SPOSÓB MOCOWANIA | zatrzask |
| KIERUNEK MONTAŻU | poziomy i pionowy |
| WYSOKOŚĆ PRODUKTU | 80.6 mm |
| SZEROKOŚĆ PRODUKTU | 303 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ PRODUKTU | 10 mm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

