Oprawa meblowa podszafkowa LED okrągła z dystansem aluminium
Kod produktu: ID-1096-PIERSCIEN
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Oprawa meblowa LED nawierzchniowa. Kolor aluminium. Barwa światła biała ciepła.
Oprawa meblowa LED w kolorze aluminium z pierscieniem montażowym umożliwiającym instalację oprawy bez wiercenia otworów w płytach MDF, KG. Wysokiej jakości oprawa meblowa wykonana z aluminium. Jej jakość potwierdzają europejskie certyfikaty CE i RoHS oraz aż 4 letnia gwarancja.
Oprawa skonstruowana na najlepszych na rynku diodach EPISTAR. Emitowany strumień świetlny 150 lm idealnie oświetli blaty kuchenne, pułki, wnęki.
Tylko 14 mm wysokości wraz z dystansem montażowym (65 mm średnicy) umożliwa szybkie montowanie oprawy na wszystkich powierzcniach. Wystarczy tylko za pomocą dwóch dołączonych śrób przykręcić pierścień a następnie wsunąć do niego oprawę i gotowe. Szybkie i bezproblemowe rowiązanie instalacyjne.
Oferowany produkt jest bardzo energooszczędny. W czasie pracy pobiera zaledwie 1.8 W energii.
Oprawa współpracuje ze ściemniaczami PWM.
Do zasilania powinno stosować się odpowiedni zasilacz stabilizowany 12V.
SPECYFIKACJA
| Model | 1095- |
| Napięcie zasilania | 12V |
| Prąd max. | 0.125A |
| Moc | 1.8W |
| Barwa światła | biała ciepła 3200K |
| Strumień świetlny | 150 lm |
| Źródło światła | Dioda LED SMD 2835 |
| Wyłącznik | - |
| Wymiary | 65 x 14 mm |
| Przewód zasilający | dł. 200 cm - wtyk JSTM miniAMP |
| Materiał | aluminium |
| Kolor | aluminium |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Cetryfikaty | CE RoHS |
| Gwarancja | 48 miesięcy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

